VILLA VINOHRADY PRAGUE

The experienced real estate agents at Y&T Luxury Property – Luxury Apartments Prague have the best experience with this type of luxury living and will be happy to provide you with the necessary advice, information and recommendations of specific properties, which include Villa Vinohrady Prague.

A prestigious address for living or business. Villa Vinohrady Prague, the dream of those who desire a premium residence in Prague city centre from Y&T Luxury Property.

Search property

Search all real estate offers
Location:
Size:
Area:
from
m²
to
m²
Price:
from
mil. CZK
to
mil. CZK
Special attributes:
URL pro zkopírování (např. AdWords, atd..)

Villa Vinohrady Prague

Villa Vinohrady Prague is among the most luxurious residences available not only in the Vinohrady district, but in Prague overall.

In the Vinohrady district leading towards Vršovice is an extensive villa quartier with countless stunning villas by famous architects.

Villa Vinohrady Prague - accessibility

The setting of the villa quartier with excellent traffic accessibility, practically in the city centre, is the ideal place for luxury family living, or a business address, or luxurious site for a private preschool, cosmetic salon, architectural or artistic studio or showroom, or other type of business that require a good address and luxury designer premises.

Základní úroková sazba klesla na 3,75 procenta a je tak na nejnişších hodnotách za poslední tři roky

Show more

ČeskÃœ průmysl i stavebnictví meziročně klesaly. Pod lupou se blÃœská na lepší zítřky, rozjíşdí se také bytová vÃœstavba

Show more

Beru si Izraelce: Věděla jsem, ÅŸe budu manÅŸelkou vojáka. Osamělé noci, sledování zpráv a naděje, ÅŸe se vrátí ÅŸivÃœ

Show more

Ranní ptáče: Francouzská vláda přeÅŸila první hlasování. Fiala se setkal v Bruselu s Ficem, ten to popřel

Show more

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Show more

Stěhuji se na ÅœiÅŸkov: Ve čtvrti ÅŸili dělníci i milionáři, dnes je dynamickÃœm kulturním centrem

Show more

Umělci, miliardáři i sportovci opouÅ¡tějí Rusko. Zříkají se občanství a utíkají před reÅŸimem

Show more

Ranní ptáče: Trump chce obsadit pásmo Gazy a udělat z něj riviéru. Češi by mohli cvičit vojáky přímo na Ukrajině

Show more

Klíčem jejich vztahu je lidská spřízněnost. Hádáme se, ale jsme bojovníci a neutíkáme, shodují se Šporclovi

Show more

Na férovku: Fiala chce investovat do zbrojení. Nejde jen o Putina, ale taky o byznys a slevy na dani

Show more

Ranní ptáče: Chystá se aukce nejdraşšího hudebního nástroje světa. Armáda má nové nároky, rozpočet potřebuje navÜšení

Show more

Strávit v klidu pobyt na horách jde. Základem je ale dobré cestovní pojištění, radí experti

Show more

Bizarní móda z Grammy 2025: hrad na hlavě, neglişé, nahota, uklízečka i odkaz Donalda Trumpa a náboÅŸenství

Show more

Ranní ptáče: Na Trumpova cla Kanada odpoví stejnou kartou. Fiala kritizoval obviňování Česka slovenskou vládou

Show more

11. Česko-SlovenskÃœ ples: Buckingham vypadala na padesát, Miss World odhalila kosti a Kodetová si spletla akci

Show more

Na férovku: Zase jsme kousek před nimi! Zázrak s DeepSeek se začíná rozpouštět

Show more

Osmany Laffita se pustil do Okamury i Donalda Trumpa, kterého zná osobně. Jejich činy nechápe

Show more

OhroÅŸeno je 13 milionů pracovních míst v Evropě. Napsali předáci automotive do EU, v Česku dosáhl sektor na novÃœ rekord

Show more

Ranní ptáče: Cla na zboşí z Kanady a Mexika chce Trump zvÜšit uÅŸ o víkendu. Sean Diddy Combs čelí rozšířenÃœm obviněním

Show more

Nejluxusnější materiály světa: haute couture látky přímo z Paříşe. Natali Ruden přehlídkou pobouřila i zaujala

Show more

Beru si Vietnamce: Na svatebním obřadu se nikdo nedozví, jestli je manÅŸelství právoplatně uzavřeno

Show more

Ranní ptáče: Trump chce k zadrÅŸování migrantů vyuşít věznici Guantánamo. Desítky lidí zemřely na velkém hinduistickém svátku v tlačenici

Show more

Guvernér centrální banky AleÅ¡ Michl zvaÅŸuje nákup kryptoměny do jejíş rezerv, někteří experti před tím ale varují

Show more

Na férovku: Petr Pavel před dvěma roky vyhrál prezidentské volby. Letos by si měli dát politici pozor na jeho skoky s padákem

Show more