Prodej bytu Vršovice - 27 m²

Prodej bytu Vršovice - 27m 0Prodej bytu Vršovice - 27m 1Prodej bytu Vršovice - 27m 2Prodej bytu Vršovice - 27m 3Prodej bytu Vršovice - 27m 4Prodej bytu Vršovice - 27m 5
Vršovice, Praha 10
Rezervováno
Cena (prodej) Rezervováno
Dispozice 1 + KK
Celková plocha 27 m²
Interiér 27 m²
Patro 5NP
Sklep ano
Kód nemovitosti Y&T-33333
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Hypotéka

Spojíme se s Vámi a nabídneme Vám nejlepší možnou úrokovou sazbu na míru.

Vršovice: nejstarší obec české metropole

Popis nemovitosti

Byt se nachází v rezidenčním domě s výtahem po rekonstrukci, který je navržen ve funkcionalistickém stylu, jež působí prakticky a nadčasově. K domu také náleží zahrada s vybudovanou relaxační zónou pro perfektní odpočinek.

Nově zrekonstruovaná rezidence nabízí na výběr byty o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. Dům projde kompletní rekonstrukcí společných prostor. Byty se prodávají ve stavu shell&core, tedy bez příček, povrchů a vnitřních rozvodů, co Vám dává příležitost si byt dokončit podle svých představ

V docházkové vzdálenosti najdete spoustu obchodů, nákupní centrum Eden, restaurace, sportoviště, plovárnu, školy, školky...Pro milovníky sportovních zápasů je nedaleko fotbalový stadion Sinobo. Další výhodou je také dobrá dopravní dostupnost. Jen kousek je autobusová a tramvajová zastávka Koh-I-Noor. 

Vlastnosti
  • sklep
  • historický objekt
  • po rekonstrukci
  • byt na investici
Mohlo by Vás také zajímat