Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m²

Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 0Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 1Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 2Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 3Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 4Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 5Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 6Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 7Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 8Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 9Luxusní byt na pronájem Praha 2, Vinohrady - 172 m² 10
Vinohrady, Praha 2
150 510 Kč
Cena (pronájem) 150 510 Kč
Dispozice 5 + 1
Celková plocha 178 m²
Interiér 172 m²
Balkón 6 m²
Patro 4NP
Parkování ano
Kód nemovitosti Y&T-HXKWH
Sjednat prohlídku
Pojištění

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu plně zařízený luxusní byt o dispozici 5+1 v atraktivní lokalitě Vinohrady. 

Tento elegantní a prostorný byt ve 4. patře pečlivě zrekonstruované neoklasicistní budovy s výtahem nabízí komfortní bydlení v prestižní lokalitě s vynikající dopravní dostupností. Dispozice zahrnuje průchozí obývací pokoj s TV, druhý obývací pokoj s balkonem a výhledem na Vinohradské divadlo, plně vybavenou kuchyni s jídelnou a hlavní ložnici s en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta). Dále zde naleznete průchozí šatnu, ložnici s druhým balkonem orientovaným do dvora s krásným výhledem na Pražský hrad a Petřín, třetí ložnici, samostatnou koupelnu s vanou, bidetem a toaletou, technickou místnost a prostornou vstupní halu. Byt je vybaven klimatizací ve všech pokojích, italským designovým nábytkem, parketovými podlahami, dlažbou, vestavěnými skříněmi a kvalitními spotřebiči značky Miele. Vysoké stropy, velká okna a plynový kotel zajišťují příjemné a komfortní bydlení, přičemž součástí vybavení je i pračka se sušičkou.

V ceně je zahrnuto jedno garážové stání, možnost pronájmu druhého stání za dodatečný poplatek.

Vinohrady jsou jednou z nejžádanějších lokalit v Praze a nabízejí dokonalou kombinaci městského života a klidné atmosféry rezidenční čtvrti. V docházkové vzdálenosti najdete ikonický park Riegrovy sady, ideální pro běhání, procházky nebo posezení v jedné z oblíbených zahradních restaurací s výhledem na Prahu. Milovníci kultury ocení blízkost Vinohradského divadla, menších nezávislých galerií i kin, jako je Kino Pilotů. V okolí se nachází množství vyhlášených kaváren, bister a restaurací, kde si přijdou na své jak milovníci tradiční české kuchyně, tak i ti, kteří dávají přednost moderní gastronomii. Skvělá dostupnost do centra města je zajištěna tramvajovými spoji i blízkou stanicí metra Náměstí Míru.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Vlastnosti
  • balkon
  • terasa
  • garáž
  • historický objekt
  • po rekonstrukci
Mohlo by Vás také zajímat