Luxusní byt s balkonem 98m, Praha 2

Luxusní byt s balkonem 98m, Praha 2 0Luxusní byt s balkonem 98m, Praha 2 1Luxusní byt s balkonem 98m, Praha 2 2Luxusní byt s balkonem 98m, Praha 2 3Luxusní byt s balkonem 98m, Praha 2 4Luxusní byt s balkonem 98m, Praha 2 5
Vinohrady, Praha 2
Pronajato
Cena (pronájem) Pronajato
Dispozice 3 + KK
Celková plocha 98 m²
Interiér 92 m²
Balkón 6 m²
Patro 2P
Parkování ano
Kód nemovitosti Y&T-2HA3
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Pojištění

Luxusní Vinohrady jak je neznáte

Popis nemovitosti

Luxusní byt k pronájmu na Praze 2. Nadstandardně řešený byt 3+kk s balkónem ve 2. patře nádherné prvorepublikové budovy.

V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, velká koupelna s rohovou vanou, toaletou, umyvadlem a samostatná toaleta pro hosty. Byt je kompletně zařízený, včetně spotřebičů, kompletní sady hrnců, příborů, značkových ubrusů, perských koberců, LCD televizoru, pračky.

Budova je po kompletní rekonstrukci, jsou zde reprezentativní společné prostory, výtah, vyhřívaný venkovní bazén se soukromou zahradou, sauna, masáže, klimatizace, videotelefon. K apartmánu je nabízeno parkovací stání v krytém podzemním parkovišti, nacházející se přímo v budově.

Skvělá dopravní dostupnost do centra autem, tramvají za 5 minut. Veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

* některé fotky mohou být použité z jiné jednotky

Vlastnosti
  • balkon
  • terasa
  • garáž
  • recepce
  • sklep
  • historický objekt
  • po rekonstrukci
  • výhled do přírody
  • bazén
  • sauna
  • vířivka
Mohlo by Vás také zajímat